Stropní svítidlo Nowodvorski 9385 GAP bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576800390 Stropní svítidlo Nowodvorski GAP je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 9385 GAP bílá
Značka: Nowodvorski
884 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576800390 Stropní svítidlo Nowodvorski GAP je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576800390
Stropní svítidlo Nowodvorski GAP je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě patice typu GU10 pro žárovku s max. výkonem 35 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V našem obchodě pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své kompaktní rozměry a moderní hranatý tvar. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Tento zlevněný výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski 9385 GAP bílá můžete koupit přímo u nás v sekci svítidla. Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze!

Oblíbený a kvalitní kousek Stropní svítidlo Nowodvorski 9385 GAP bílá od populárního výrobce Nowodvorski naleznete ještě dnes za rozumné peníze. K sehnání zrovna v akci za 884 Kč.