Stropní svítidlo Nowodvorski 9384 GAP černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576800388 Stropní svítidlo Nowodvorski GAP je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 9384 GAP černá
Značka: Nowodvorski
884 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576800388 Stropní svítidlo Nowodvorski GAP je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576800388
Stropní svítidlo Nowodvorski GAP je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá dvě patice typu GU10 pro žárovku s max. výkonem 35 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V našem obchodě pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své kompaktní rozměry a moderní hranatý tvar. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Výjimečný a žádaný kus Stropní svítidlo Nowodvorski 9384 GAP jde sehnat teď tu na stránkách v oblíbené sekci svítidla. Připravili jsme nové kousky z této kategorie ve výprodejové akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 9384 GAP černá od kvalitní společnosti Nowodvorski můžete najít právě za báječnou cenu. Výhodně za cenu 884 Kč.