Stropní svítidlo Nowodvorski 8962 LAGUNA bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125277 Stropní svítidlo LAGUNA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, jemný,... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8962 LAGUNA bílá
Značka: Nowodvorski
8 082 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125277 Stropní svítidlo LAGUNA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, jemný,...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591125277
Stropní svítidlo LAGUNA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, jemný, hladký. Světlo najde své využití v ložnicích, obývacích pokojích atd. Do svítidla Vám rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty níže). Vyberte si i další varianty svítidel LAGUNA z naší nabídky-závěsné nebo přisazené ke stropu v různých rozměrech. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Vynikající produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 8962 LAGUNA bílá najdete snadno tady u nás zařazený v kategorii svítidla! Nyní můžete získat ostatní produkty z naší rubriky za outletovou cenu. Výrobce Nowodvorski pro své zákazníky dodává top sortiment. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od výrobce Nowodvorski. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Stropní svítidlo Nowodvorski 8962 LAGUNA bílá pocházející od značky Nowodvorski dostanete na našich stránkách pořád výhodně. Levně za cenu 8 082 Kč.