Stropní svítidlo Nowodvorski 8955 TURDA zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125257 Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší -... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8955 TURDA zlatá
Značka: Nowodvorski
4 226 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125257 Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší -...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591125257
Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší – režný. Světlo najde své využití v ložnicích, obývacích pokojích atd. Do svítidla Vám rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty níže). Vyberte si i další varianty svítidel TURDA z naší nabídky-závěsné nebo přisazené ke stropu v různých rozměrech. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Designový produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 8955 TURDA najdete lehce u nás v populární kategorii svítidla. Pořiďte si parádní zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Oblíbený výrobce Nowodvorski prodává skvělý sortiment. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další kvalitní zboží od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 8955 TURDA zlatá od společnosti s dlouholetou tradicí Nowodvorski lze nakoupit v naší nabídce ve výprodejové akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 226 Kč.