Stropní svítidlo Nowodvorski 8953 TURDA šedá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125262 Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší -... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8953 TURDA šedá
Značka: Nowodvorski
2 925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125262 Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší -...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591125262
Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší – režný. Světlo najde své využití v ložnicích, obývacích pokojích atd. Do svítidla Vám rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty níže). Vyberte si i další varianty svítidel TURDA z naší nabídky-závěsné nebo přisazené ke stropu v různých rozměrech. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Tento akční produkt jde koupit v pohodě tu na stránkách umístěný v rubrice svítidla! Vyberte si podobné produkty z naší sekce jednoduše online! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další produkty od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi prodávaný kus Stropní svítidlo Nowodvorski 8953 TURDA šedá od výrobce Nowodvorski můžete najít na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. V akci za 2 925 Kč.