Stropní svítidlo Nowodvorski 8952 TURDA

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125261 Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší -... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8952 TURDA
Značka: Nowodvorski
2 925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591125261 Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší -...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591125261
Stropní svítidlo TURDA je novinkou od výrobce Nowodvorski. Povrch svítidla je textilní, hrubší – režný. Světlo najde své využití v ložnicích, obývacích pokojích atd. Do svítidla Vám rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty níže). Vyberte si i další varianty svítidel TURDA z naší nabídky-závěsné nebo přisazené ke stropu v různých rozměrech. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Výjimečný a žádaný produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 8952 jde získat nyní tady a teď na našem webu v kategorii svítidla. Vyberte si zlevněné produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski 8952 TURDA od dodavatele zboží Nowodvorski snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu! Na našich stránkách za 2 925 Kč.