Stropní svítidlo Nowodvorski 8203 FLEA černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137281 Stropní svítidlo Nowodvorski FLEA je vyrobeno z lakované oceli. Světlo využívá patici typu GX53, max.... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8203 FLEA černá
Značka: Nowodvorski
601 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137281 Stropní svítidlo Nowodvorski FLEA je vyrobeno z lakované oceli. Světlo využívá patici typu GX53, max....

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576137281
Stropní svítidlo Nowodvorski FLEA je vyrobeno z lakované oceli. Světlo využívá patici typu GX53, max. výkon 12 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V naší nabídce pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své rozměry – je téměř splývající se stropem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Super kus Stropní svítidlo Nowodvorski 8203 FLEA černá lze koupit mimo jiné tu na webu v kategorii svítidla. Pořiďte si ještě jiné výrobky z této populární kategorie za internetové ceny! Značka Nowodvorski nabízí velmi kvalitní výrobky.

Tento kvalitní výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski 8203 FLEA černá od přední značky Nowodvorski můžete najít na našich stránkách nyní v bezva akci. Nyní pořídíte za super cenu 601 Kč.