Stropní svítidlo Nowodvorski 8202 FLEA bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137280 Stropní svítidlo Nowodvorski FLEA je vyrobeno z lakované oceli. Světlo využívá patici typu GX53, max.... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8202 FLEA bílá
Značka: Nowodvorski
601 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137280 Stropní svítidlo Nowodvorski FLEA je vyrobeno z lakované oceli. Světlo využívá patici typu GX53, max....

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576137280
Stropní svítidlo Nowodvorski FLEA je vyrobeno z lakované oceli. Světlo využívá patici typu GX53, max. výkon 12 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V naší nabídce pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své rozměry – je téměř splývající se stropem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Hodně žádaný produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 8202 FLEA bílá můžete nakoupit teď tu na našich stránkách zařazený v sekci svítidla. Nyní koupíte jiné produkty z této populární rubriky jednoduše online. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete více produktů značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Nowodvorski má na skladě kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento akční a ve slevě produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 8202 FLEA bílá od přední značky Nowodvorski lze získat zde nyní za extra cenu! Nabídky od 601 Kč.