Stropní svítidlo Nowodvorski 8196 HALO černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137284 Stropní svítidlo Nowodvorski HALO je vyrobeno z lakované oceli s plastovým difuzorem. Světlo využívá... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8196 HALO černá
Značka: Nowodvorski
763 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137284 Stropní svítidlo Nowodvorski HALO je vyrobeno z lakované oceli s plastovým difuzorem. Světlo využívá...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576137284
Stropní svítidlo Nowodvorski HALO je vyrobeno z lakované oceli s plastovým difuzorem. Světlo využívá patici typu GU10, max. výkon 10 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V našem obchodě pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své kompaktní rozměry. Díky konstrukci difuzoru se efektně rozsvítí i spodní okraj svítidla, nejen žárovka uvnitř tubusu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Tento akční a ve slevě produkt lze získat také na našem webu zařazený v sekci svítidla! Najděte si nové produkty z naší rubriky za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více skvělých produktů značky Nowodvorski. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 8196 HALO černá od dodavatele kvalitních produktů Nowodvorski pohodlně dostanete právě zde za super cenu. Levně za cenu 763 Kč.