Stropní svítidlo Nowodvorski 8195 HALO bílá /černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137282 Stropní svítidlo Nowodvorski HALO je vyrobeno z lakované oceli s plastovým difuzorem. Světlo využívá... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 8195 HALO bílá /černá
Značka: Nowodvorski
763 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576137282 Stropní svítidlo Nowodvorski HALO je vyrobeno z lakované oceli s plastovým difuzorem. Světlo využívá...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576137282
Stropní svítidlo Nowodvorski HALO je vyrobeno z lakované oceli s plastovým difuzorem. Světlo využívá patici typu GU10, max. výkon 10 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V našem obchodě pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své kompaktní rozměry. Díky konstrukci difuzoru se efektně rozsvítí i spodní okraj svítidla, nejen žárovka uvnitř tubusu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.

Tento velmi žádaný výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski 8195 HALO bílá /černá od dodavatele se skvělou pověstí Nowodvorski pohodlně dostanete zrovna extra se slevou! Ceny již od 763 Kč.