Stropní svítidlo Nowodvorski 7790 COBBLE černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576796125 Stropní svítidlo Nowodvorski COBBLE je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá patici... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 7790 COBBLE černá
Značka: Nowodvorski
773 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 576796125 Stropní svítidlo Nowodvorski COBBLE je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá patici...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 576796125
Stropní svítidlo Nowodvorski COBBLE je vyrobeno z lakované hliníkové slitiny. Světlo využívá patici typu GU10 pro žárovku ES111, max. výkon 75 W – žárovka však není součástí balení. V naší nabídce najdete tento typ LED žárovky. V našem obchodě pak najdete i další produkty ze stejné série v jiné barvě. Světlo je vhodné do chodeb, obývacích pokojů, do kuchyní ale i do kanceláří. Je zajímavé a elegantní především pro své kompaktní rozměry a moderní hranatý tvar. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Ve slevě výrobek máte možnost nakoupit rovnou tu zařazený v kategorii svítidla. Nyní si můžete koupit parádní kusy z této populární kategorie za rozumné peníze. Známý dodavatel Nowodvorski pro vás připravuje kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento vynikající kus Stropní svítidlo Nowodvorski 7790 COBBLE černá od značky se zárukou kvality Nowodvorski lze pořídit právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně v akci za 773 Kč.