Stropní svítidlo Nowodvorski 7724 MONO LONG S bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579207562 Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 7724 MONO LONG S bílá
Značka: Nowodvorski
833 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579207562 Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579207562
Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo je vhodné pro nasvícení chodeb, šaten a podobných místností, ale i k bodovému nasvícení předmětů na stěnách pokojů – například obrazů. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. V naší nabídce najdete různé barvy tohoto svítidla a svě varianty délky. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Tento akční a ve slevě výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski 7724 MONO LONG S bílá můžete sehnat právě teď tady na našich stránkách zařazený v kategorii svítidla. Najděte si podobné výrobky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova!

Tento diskontní kousek Stropní svítidlo Nowodvorski 7724 MONO LONG S bílá od dodavatele se skvělou pověstí Nowodvorski můžete koupit právě teď u nás ve slevě! Právě lze objednat jen za 833 Kč.