Stropní svítidlo Nowodvorski 7673 MONO LONG S černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579207598 Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 7673 MONO LONG S černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
914 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579207598 Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579207598
Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo je vhodné pro nasvícení chodeb, šaten a podobných místností, ale i k bodovému nasvícení předmětů na stěnách pokojů – například obrazů. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. V naší nabídce najdete různé barvy tohoto svítidla a svě varianty délky. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Neodolatelný produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 7673 MONO LONG S černá/zlatá máte možnost získat bezprostředně tu na našem webu v populární rubrice svítidla! Nyní můžete najít další produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu!

Tento akční produkt Stropní svítidlo Nowodvorski 7673 MONO LONG S černá/zlatá od našeho výrobce Nowodvorski máte možnost nakoupit nyní za výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 914 Kč.