Stropní svítidlo Nowodvorski 7670 MONO LONG S bílá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579207596 Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 7670 MONO LONG S bílá/zlatá
Značka: Nowodvorski
914 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 579207596 Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 579207596
Stropní bodové svítidlo MONO LONG je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo je vhodné pro nasvícení chodeb, šaten a podobných místností, ale i k bodovému nasvícení předmětů na stěnách pokojů – například obrazů. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. V naší nabídce najdete různé barvy tohoto svítidla a svě varianty délky. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.

Tento levný kousek Stropní svítidlo Nowodvorski 7670 MONO LONG S bílá/zlatá od skvělé a známé značky Nowodvorski jednoduše získáte na našich stránkách nyní za rozumné peníze! Akční cena již od 914 Kč.