Stropní svítidlo mosazné včetně LED 3-stupňové stmívatelné 4-světlo – Navara

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104008 Páni, jaká je skvělá stropní lampa Navara! Čtyři světelné kruhy poskytují krásný... více informací »
Stropní svítidlo mosazné včetně LED 3-stupňové stmívatelné 4-světlo - Navara
Značka: QAZQA
5 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104008 Páni, jaká je skvělá stropní lampa Navara! Čtyři světelné kruhy poskytují krásný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104008
Páni, jaká je skvělá stropní lampa Navara! Čtyři světelné kruhy poskytují krásný světelný efekt v místnosti. Stropní svítidlo je vyrobeno z hliníku s plastem a ocelí. Je proveden ve zlaté barvě, díky čemuž je velmi moderní. Má výšku 13 cm, délku 78 cm a šířku 64 cm. Montážní deska má průměr 20 cm a výšku 4 cm. Rondas má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 3118 lumenů a 2700 Kelvinů. Dává hodně světla! Lampa je také stmívatelná pomocí 3-stupňového stmívače, který lze snadno ovládat vlastním vypínačem na stěně. Tak budete mít doma vždy požadovanou atmosféru! Stropní svítidlo Navara se skvěle hodí do jídelny, kanceláře nebo chodby. Tato designová lampa by neměla chybět ve vašem interiéru!

Velmi prodávaný produkt Stropní svítidlo mosazné včetně LED 3-stupňové stmívatelné 4-světlo - Navara od odblíbeného výrobce QAZQA snadno můžete najít v naší online nabídce skutečně výhodně. Ceny od 5 299 Kč.