Stropní svítidlo matně černé sametové odstín hnědý 25 cm – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104209 Combi je nadčasový topper na vašem stropu, díky sametově hnědému odstínu s černým... více informací »
Stropní svítidlo matně černé sametové odstín hnědý 25 cm - Combi
Značka: QAZQA
1 029 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104209 Combi je nadčasový topper na vašem stropu, díky sametově hnědému odstínu s černým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104209
Combi je nadčasový topper na vašem stropu, díky sametově hnědému odstínu s černým úchytem. Lampa má výšku 29 cm a průměr 25 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Combi je doplňkem vašeho obývacího pokoje, haly nebo ložnice jako perfektní základní osvětlení. Doplňte své stropní svítidlo Combi světelným zdrojem LED E27 o výkonu max. 60 W a zajistěte ve svém domě útulné světlo! Poznámka: světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Získejte doma atraktivní lampu s Combi! Tento nejprodávanější produkt Stropní svítidlo matně černé jde pořídit prostě tady na webu v kategorii stropni svitidla. Nyní pořídíte oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento žádaný kus Stropní svítidlo matně černé sametové odstín hnědý 25 cm - Combi od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA lze koupit zde teď právě za super peníze! Stojí teď u nás 1 029 Kč.