Stropní svítidlo matně černé sametové odstín černé 25 cm – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104210 Combi je nadčasový topper na vašem stropu díky sametově černému odstínu s černým... více informací »
Stropní svítidlo matně černé sametové odstín černé 25 cm - Combi
Značka: QAZQA
1 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104210 Combi je nadčasový topper na vašem stropu díky sametově černému odstínu s černým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104210
Combi je nadčasový topper na vašem stropu díky sametově černému odstínu s černým úchytem. Lampa má výšku 29 cm a průměr 25 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Combi je doplňkem vašeho obývacího pokoje, haly nebo ložnice jako perfektní základní osvětlení. Doplňte své stropní svítidlo Combi světelným zdrojem LED E27 o výkonu max. 60 W a zajistěte ve svém domě útulné světlo! Poznámka: světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Poskytněte atraktivní doplněk Combi.Vysoce kvalitní produkt jde získat lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii stropni svitidla. Nyní koupíte kvalitní zboží z této známé sekce za výhodné peníze! Tato vyjímečná značka QAZQA poskytuje prvotřídní sortiment. se zárukou. Vždyť to vidíte sami! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více kousků od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Stropní svítidlo matně černé sametové odstín černé 25 cm - Combi od dodavatele s dobrým jménem QAZQA můžete najít právě teď v nabídce za parádní cenu. V akci za cenu 1 019 Kč.