Stropní svítidlo matně černé bez stínidla – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93322 S jednoduchou stropní lampou vnesete do svého interiéru nadčasovou podporu. Má průměr 10 cm... více informací »
Stropní svítidlo matně černé bez stínidla - Combi
Značka: QAZQA
635 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93322 S jednoduchou stropní lampou vnesete do svého interiéru nadčasovou podporu. Má průměr 10 cm...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93322
S jednoduchou stropní lampou vnesete do svého interiéru nadčasovou podporu. Má průměr 10 cm a výšku 8,5 cm. S touto stropní lampou máte nápadný montážní díl, který okamžitě dodá vašemu pokoji více vzhledu a atmosféry. Doplňte stropní svítidlo o světelný zdroj, který se vejde do svítidla E27. Rozhodněte se pro nadčasový dojem ve svém obývacím pokoji nebo ložnici s Combi.
Tento unikátní kousek Stropní svítidlo matně černé bez stínidla – máte možnost sehnat bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci stropni svitidla! Pořiďte si podobné produkty z této rubriky za outletovou cenu.

Unikátní kus Stropní svítidlo matně černé bez stínidla - Combi od populárního výrobce QAZQA lze sehnat právě dnes ve výhodné akci! Cena již od 635 Kč.