Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním – Ajdin

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105302 Ajdin je podlouhlé stropní svítidlo vyrobené z hliníku s plastem. Skvěle se hodí do moderního... více informací »
Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním - Ajdin
Značka: Paul Neuhaus
10 359 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105302 Ajdin je podlouhlé stropní svítidlo vyrobené z hliníku s plastem. Skvěle se hodí do moderního...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 105302
Ajdin je podlouhlé stropní svítidlo vyrobené z hliníku s plastem. Skvěle se hodí do moderního interiéru. Má výšku 6 cm, délku 107 cm a šířku 19 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 30 cm a šířku 6,8 cm. Světelný zdroj není vyměnitelný a je upevněn ve svítidle. Tento světelný zdroj vydrží hořet v průměru 30 000 hodin. Je stmívatelná, takže si ji můžete doma extra zútulnit. Pomocí dálkového ovládání můžete lampu snadno ztlumit a dokonce nastavit časovač. Dálkovým ovladačem je možné například stmívat pouze vnitřní okraj. Toto moderní stropní svítidlo by nemělo chybět ve vašem interiéru!

Zlevněný produkt Stropní svítidlo dřevěné podlouhlé včetně LED s dálkovým ovládáním - Ajdin s osvědčenou značkou Paul Neuhaus jednoduše najdete právě teď v nabídce v bezva akci! Cenově vychází na 10 359 Kč.