Stropní svítidlo černé včetně LED 3-stupňové stmívatelné 4-světlo – Navara

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104006 Páni, jaká je skvělá stropní lampa Navara! Čtyři světelné kruhy poskytují krásný... více informací »
Stropní svítidlo černé včetně LED 3-stupňové stmívatelné 4-světlo - Navara
Značka: QAZQA
5 855 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104006 Páni, jaká je skvělá stropní lampa Navara! Čtyři světelné kruhy poskytují krásný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104006
Páni, jaká je skvělá stropní lampa Navara! Čtyři světelné kruhy poskytují krásný světelný efekt v místnosti. Stropní svítidlo je vyrobeno z hliníku s plastem a ocelí. Má výšku 13 cm, délku 78 cm a šířku 64 cm. Montážní deska má průměr 20 cm a výšku 4 cm. Rondas má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 3118 lumenů a 2700 Kelvinů. Dává hodně světla! Lampa je také stmívatelná pomocí 3-stupňového stmívače, který lze snadno ovládat vlastním vypínačem na stěně. Tak budete mít doma vždy požadovanou atmosféru! Stropní svítidlo Navara se skvěle hodí do jídelny, kanceláře nebo chodby. Tato designová lampa by neměla chybět ve vašem interiéru!
Tento oblíbený produkt Stropní svítidlo černé včetně LED dostanete snadno tady a teď na našem webu ve známé sekci stropni svitidla. Nyní pořídíte kvalitní produkty z této známé sekce za outletovou cenu! To ale však není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další zboží od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Stropní svítidlo černé včetně LED 3-stupňové stmívatelné 4-světlo - Navara s pečetí kvality od značky QAZQA je k sehnání právě zde trvale výhodně. Právě nyní za 5 855 Kč.