Stropní svítidlo černé s kouřovým sklem 40 cm 4-světla – Explode

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104556 Se stropním svítidlem Explode získáte ve svém domově skutečný poutač! Lampa připomíná... více informací »
Stropní svítidlo černé s kouřovým sklem 40 cm 4-světla - Explode
Značka: QAZQA
2 785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104556 Se stropním svítidlem Explode získáte ve svém domově skutečný poutač! Lampa připomíná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104556
Se stropním svítidlem Explode získáte ve svém domově skutečný poutač! Lampa připomíná ohňostroj na obloze, protože má skleněné koule s kouřovým sklem a kde vyčnívá sval. Explode je vyroben ze skla s ocelí a je v černé barvě. Má průměr 40 cm a výšku 22 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Stropní svítidlo doplníte 4 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku G9 (max. 28 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampa je stmívatelná, když ji připojíte k externímu stmívači, který není součástí balení. Explode je krásné stropní svítidlo do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. S Explode získáte jedinečnou designovou lampu do vašeho domova, to by vám nemělo chybět!

Tento kvalitní a žádaný produkt Stropní svítidlo černé s kouřovým sklem 40 cm 4-světla - Explode od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA lze pořídit u nás v akci. V současnosti pořídíte za cenu 2 785 Kč.