Stropní svítidlo černé ploché stínítko žluté 45 cm – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102966 Náš Combi je sluneční svit v domě! Tato stropní lampa je velmi jedinečná díky plochému... více informací »
Stropní svítidlo černé ploché stínítko žluté 45 cm - Combi
Značka: QAZQA
1 545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102966 Náš Combi je sluneční svit v domě! Tato stropní lampa je velmi jedinečná díky plochému...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102966
Náš Combi je sluneční svit v domě! Tato stropní lampa je velmi jedinečná díky plochému stínidlu v okrově žluté barvě; dává klidný pohled do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Combi se v každé místnosti cítí jako doma! Poskytuje velmi útulné nepřímé světlo, což z něj dělá opravdovou náladu. Okrová žlutá barva váš interiér úplně rozjasní. Stínidlo má průměr 45 cm a výšku 10 cm. Montážní deska má průměr 9,5 cm. Stropní svítidlo doplníte světelným zdrojem LED, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Vyberte si nápadnou variantu, jako je světelný zdroj s kouřovým sklem nebo zrcadlový světelný zdroj jako na fotografii. Volba je na tobě! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). S tímto Combi si můžete doma vychutnat jedinečné osvětlení. Tento neodolatelný produkt Stropní svítidlo černé ploché pořídíte bez problémů na stránkách v rubrice stropni svitidla. Připravili jsme pro vás ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu!

Exkluzivní výrobek Stropní svítidlo černé ploché stínítko žluté 45 cm - Combi od dodavatele kvalitních produktů QAZQA můžete pořídit aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Akční ceny od 1 545 Kč.