Stropní svítidlo černé ploché stínítko tupé 45 cm – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102968 Tato stropní lampa zcela rozjasní váš domov! Combi je velmi jedinečný díky plochému... více informací »
Stropní svítidlo černé ploché stínítko tupé 45 cm - Combi
Značka: QAZQA
1 419 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102968 Tato stropní lampa zcela rozjasní váš domov! Combi je velmi jedinečný díky plochému...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102968
Tato stropní lampa zcela rozjasní váš domov! Combi je velmi jedinečný díky plochému stínidlu v tupé barvě; dává klidný pohled do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Combi se v každé místnosti cítí jako doma! Poskytuje velmi útulné nepřímé světlo, což z něj dělá opravdovou náladu. Stínidlo má průměr 45 cm a výšku 10 cm. Montážní deska má průměr 9,5 cm. Stropní svítidlo doplníte světelným zdrojem LED, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Vyberte si nápadnou variantu, jako je světelný zdroj s kouřovým sklem nebo zrcadlový světelný zdroj jako na fotografii. Volba je na tobě! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). S tímto Combi si můžete doma vychutnat jedinečné osvětlení.Nejprodávanější produkt Stropní svítidlo černé ploché stínítko tupé 45 cm – Combi můžete nakoupit bez problémů tu na našem webu ve známé kategorii stropni svitidla. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Povedený výrobek Stropní svítidlo černé ploché stínítko tupé 45 cm - Combi od známého výrobce QAZQA můžete nakoupit aktuálně na webu extra se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 1 419 Kč.