Stropní svítidlo černé ploché stínidlo černé 45 cm – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102964 Naše Combi je připraveno oživit váš interiér! Tato stropní lampa je díky plochému stínidlu velmi... více informací »
Stropní svítidlo černé ploché stínidlo černé 45 cm - Combi
Značka: QAZQA
1 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102964 Naše Combi je připraveno oživit váš interiér! Tato stropní lampa je díky plochému stínidlu velmi...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102964
Naše Combi je připraveno oživit váš interiér! Tato stropní lampa je díky plochému stínidlu velmi jedinečná; dává klidný pohled do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Combi se v každé místnosti cítí jako doma! Poskytuje velmi útulné nepřímé světlo, což z něj dělá opravdovou náladu. Stínidlo má průměr 45 cm a výšku 10 cm. Montážní deska má průměr 9,5 cm. Stropní svítidlo doplníte světelným zdrojem LED, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Vyberte si nápadnou variantu, jako je světelný zdroj s kouřovým sklem nebo zrcadlový světelný zdroj jako na fotografii. Volba je na tobě! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Vydejte se s tímto Combi na jedinečné osvětlení doma!

Exkluzivní kousek Stropní svítidlo černé ploché stínidlo černé 45 cm - Combi od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA máte možnost dostat na našich stránkách nyní za výborné peníze. Nyní za akční cenu 1 369 Kč.