Stropní svítidlo černé 110 cm včetně LED 3-stupňově stmívatelné – Plazas Novo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102926 Elegantní a moderní design, co víc si přát? Plazas Novo to má. Toto stropní svítidlo je... více informací »
Stropní svítidlo černé 110 cm včetně LED 3-stupňově stmívatelné - Plazas Novo
Značka: QAZQA
2 789 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102926 Elegantní a moderní design, co víc si přát? Plazas Novo to má. Toto stropní svítidlo je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102926
Elegantní a moderní design, co víc si přát? Plazas Novo to má. Toto stropní svítidlo je vyrobeno z černého hliníku s ocelí a hodí se do každého interiéru. Má výšku 8 cm, délku 110 cm a šířku 25 cm. Montážní deska má výšku 4,5 cm, délku 16 cm a šířku 10,5 cm. Stropní svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 1530 lumenů a 2700 Kelvinů. Skutečná síla, která dává hodně bílého světla. Lampa je také stmívatelná pomocí 3-stupňového stmívače. To znamená, že když jednou stisknete svůj vlastní vypínač, získáte 100% světlo (zcela). Podruhé 60 % a potřetí 30 % (atmosférického) světla. Tímto způsobem budete mít vždy požadovanou intenzitu světla v místnosti, super praktické! Plazas Novo vydrží v průměru 30 000 hodin hoření! Neváhejte a umístěte Plazas Novo do svého obývacího pokoje, kanceláře nebo jídelny. Hodně prodávaný produkt máte možnost získat nyní na stránkách zařazený v kategorii stropni svitidla. Mrkněte na nové produkty z této populární sekce za báječnou cenu! Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel QAZQA poskytuje skvělé produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento diskontní výrobek Stropní svítidlo černé 110 cm včetně LED 3-stupňově stmívatelné - Plazas Novo od skvělého výrobce QAZQA můžete pořídit online za výhodnou cenu! V akci od 2 789 Kč.