Stropní svítidlo bílé 22,5 cm včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 – Steve

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102743 Vyberte si dokonalé základní osvětlení s naším Stevem. Je vyroben z plastu a povrchově upraven v nadčasové... více informací »
Stropní svítidlo bílé 22
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102743 Vyberte si dokonalé základní osvětlení s naším Stevem. Je vyroben z plastu a povrchově upraven v nadčasové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102743
Vyberte si dokonalé základní osvětlení s naším Stevem. Je vyroben z plastu a povrchově upraven v nadčasové bílé barvě. Steve má délku a šířku 22,5 cm a výšku 2,5 cm. Montážní deska má délku a šířku 20 cm. Lampa má nevyměnitelné LED osvětlení. Se světelným výkonem 2 700 Kelvinů a 600 lumenů je skutečným silákem a poskytuje jasné funkční světlo. Pozor: vhodné pouze do pracovny, na chodbu nebo do kanceláře. Integrovaná LED vydrží v průměru 30 000 hodin svícení. Lampa je stmívatelná ve 3 krocích. To znamená, že když jednou stisknete vlastní vypínač, získáte 100% světlo (funkční světlo). Když znovu stisknete, získáte 60% světla a potřetí získáte 30% světla (náladové osvětlení). Ideální pro vytvoření atmosféry v místnosti! Díky hodnotě IP IP44 je vhodný i pro použití v koupelně (odolný proti stříkající vodě). Vyberte si nadčasový s naším Stevem! Designový produkt máte možnost dostat přímo na našich stránkách ve známé rubrice venkovni stropni svitidlo! Získejte oblíbené výrobky ve zmíněné kategorii za super ceny! U zákazníků oblíbený výrobce QAZQA vyrábí vysoce kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další skvělé kousky značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Žádaný produkt Stropní svítidlo bílé 22,5 cm včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 - Steve od známé společnosti QAZQA jednoduše můžete sehnat zrovna dnes skutečně výhodně! Akční ceny od 699 Kč.