Stropní svítidlo Art Deco černé 5 -světelné – Vybavení

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104040 Jaká krásná stropní lampa je toto kulaté zařízení! Lampa je vyrobena z oceli a je matně... více informací »
Stropní svítidlo Art Deco černé 5 -světelné - Vybavení
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104040 Jaká krásná stropní lampa je toto kulaté zařízení! Lampa je vyrobena z oceli a je matně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104040
Jaká krásná stropní lampa je toto kulaté zařízení! Lampa je vyrobena z oceli a je matně černá, což z ní činí moderní a nadčasovou lampu. Lampa má průměr 48 cm a výšku 24 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Zařízení je vybaveno 5 světelnými zdroji s tvarovkou E27 (každý max. 40 W). Stále si to musíte objednat samostatně. Nejlepší je samozřejmě, pokud je to také pěkný světelný zdroj, například světelný zdroj s kouřovým sklem, jantarovým sklem nebo s barevným zrcátkem. Tímto způsobem přidáte lampě další detail. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Světelné body jsou individuálně nastavitelné, takže se rozhodnete, kam chcete, aby světlo svítilo. Zamyslete se nad tím, jak krásně by tato stropní lampa vypadala ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři. Neváhejte a jděte do tohoto zařízení!Super kus Stropní svítidlo Art Deco černé 5 -světelné – Vybavení můžete najít bez problémů u nás umístěný v sekci stropni svitidla. Nyní koupíte podobné produkty z této kategorie za extra cenu!

Vynikající kousek Stropní svítidlo Art Deco černé 5 -světelné - Vybavení od dodavatele zboží QAZQA jednoduše můžete najít aktuálně za zcela nejnižší cenu. Nabídka od 775 Kč.