Stropní lampa z oceli včetně LED a stmívatelného 4 světla – Amanda

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103752 Stropní svítidla řady Amanda se vyznačují elegantním designem, skutečnou designovou... více informací »
Stropní lampa z oceli včetně LED a stmívatelného 4 světla - Amanda
Značka: Paul Neuhaus
4 835 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103752 Stropní svítidla řady Amanda se vyznačují elegantním designem, skutečnou designovou...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103752
Stropní svítidla řady Amanda se vyznačují elegantním designem, skutečnou designovou lampou! Amanda je vyrobena z hliníku a má ocelový vzhled. Má výšku 9,5 cm, délku 70 cm a šířku 34,5 cm. Amanda má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 1125 lumenů a 3000 Kelvinů, což z něj činí skutečnou sílu! Naštěstí je lampa také stmívatelná, takže si můžete sami určit intenzitu světla vlastním otočným spínačem na zdi. Amanda vydrží v průměru asi 25 000 hodin hoření. Amanda se perfektně hodí do pracovny, kanceláře nebo jídelny. Toto designové stropní svítidlo by ve vašem interiéru nemělo chybět!

Tento diskontní kus Stropní lampa z oceli včetně LED a stmívatelného 4 světla - Amanda od společnosti se zárukou kvality Paul Neuhaus máte možnost dostat u nás teď za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 4 835 Kč.