Stropní lampa z oceli včetně LED 3stupňového stmívatelného – Plazas Novo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102927 Stropní svítidlo Plazas Novo je skutečným designovým kouskem pro váš domov! Jeho... více informací »
Stropní lampa z oceli včetně LED 3stupňového stmívatelného - Plazas Novo
Značka: QAZQA
1 985 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102927 Stropní svítidlo Plazas Novo je skutečným designovým kouskem pro váš domov! Jeho...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102927
Stropní svítidlo Plazas Novo je skutečným designovým kouskem pro váš domov! Jeho elegantní tvar zajišťuje, že se perfektně hodí do moderního interiéru. Stropní svítidlo je vyrobeno z hliníku s ocelí. Má výšku 8 cm, délku 50 cm a šířku 39 cm. Montážní deska má výšku 5 cm, délku 16 cm a šířku 10,5 cm. Plazas Novo má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 1970 lumenů a 2700 Kelvinů. To znamená, že stropní lampa má spoustu jasného světla, skutečná síla! Naštěstí je lampa také stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když jednou stisknete vlastní spínač světel, získáte 100% (úplné) světlo. Podruhé 60% a potřetí 30% (okolní) osvětlení. Plazas Novo vydrží v průměru 30 000 hodin hoření! Skutečný doplněk do vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře. Plazas Novo je přesně to, co hledáte
Akční produkt Stropní lampa z oceli včetně LED 3stupňového stmívatelného – Plazas Novo máte možnost koupit v pohodě na našem webu zařazený v rubrice stropni svitidla. Prozkoumejte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Stropní lampa z oceli včetně LED 3stupňového stmívatelného - Plazas Novo snadno můžete pořídit tady teď právě téměř zdarma. Ceny již od 2345.00 Kč 1 985 Kč.