Stropní lampa ve stylu art deco zlatá / mosazná vč. LED – slunce

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97392 Pokud hledáte krásnou rustikální, ale také moderní lampu do svého obývacího pokoje nebo ložnice, může být... více informací »
Stropní lampa ve stylu art deco zlatá / mosazná vč. LED - slunce
Značka: QAZQA
1 535 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97392 Pokud hledáte krásnou rustikální, ale také moderní lampu do svého obývacího pokoje nebo ložnice, může být...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97392
Pokud hledáte krásnou rustikální, ale také moderní lampu do svého obývacího pokoje nebo ložnice, může být Slunce tím, co jste hledali! Svým elegantním designem má lampa velmi moderní charakter, ale krásné zlato poskytuje rustikální vzhled a perfektně zapadá do stylu Art Deco! Stropní svítidlo má integrovanou LED. Nevyměnitelná LED má 480 lumenů a 3000 Kelvinů. Slunce vydrží v průměru 30 000 hodin hoření. Upozorňujeme, že Slunce není stmívatelné! Tato stropní lampa Belle má průměr 21,5 cm a výšku 5,5 cm. Montážní deska má průměr 9 cm. Pořiďte si tuto krásnou lampu do svého domova hned teď a udělejte si kompletní interiér! Kvalitní a žádaný produkt je dostupný právě nyní u nás v oblíbené kategorii stropni svitidla. Nyní získáte ještě další produkty z naší kategorie za super ceny. Populární dodavatel QAZQA pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky. A to ještě není vše. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Stropní lampa ve stylu art deco zlatá / mosazná vč. LED - slunce od našeho předního výrobce QAZQA jednoduše můžete pořídit momentálně pořád výhodně! V současnosti za 1 535 Kč.