Stropní lampa ve stylu art deco mosaz s oceánem modrým sklem – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97254 Tento Pallon je celistvý speciální: díky modré barvě skla v kombinaci se zlatem / mosazí je... více informací »
Stropní lampa ve stylu art deco mosaz s oceánem modrým sklem - Pallon
Značka: QAZQA
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97254 Tento Pallon je celistvý speciální: díky modré barvě skla v kombinaci se zlatem / mosazí je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97254
Tento Pallon je celistvý speciální: díky modré barvě skla v kombinaci se zlatem / mosazí je toto opravdu obrázek! Pallon je osvětlení luxusního charakteru. Skleněná koule je vyrobena z oceánem zbarveného skla. Vyberte si dekorativní zdroj světla se zlatým vláknem pro mimořádně krásný světelný efekt. Vyberte světelný zdroj s velkou výbojkou E27 (max. 25 W). Tato stropní lampa má výšku 23 cm a průměr 20 cm. Pallon je stmívatelný pomocí externího stmívače. Vypadá skvěle v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji nebo v hale. Krásné stropní svítidlo, perfektní do vašeho interiéru ve stylu Art Deco.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stropní lampa ve stylu art deco mosaz s oceánem modrým sklem - Pallon od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA jednoduše můžete sehnat právě dnes za parádní cenu! Cenově vychází na 1 299 Kč.