Stropní lampa ve stylu art deco chrom 4-světlo – Facil

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96900 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Vyberte si... více informací »
Stropní lampa ve stylu art deco chrom 4-světlo - Facil
Značka: QAZQA
1 395 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96900 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Vyberte si...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96900
Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Vyberte si nezaměnitelné kouzlo, které s sebou přináší řada Facil, a dejte každé místnosti trochu kouzla navíc! Ocelové svítidlo je dokončeno v lesklé chromové barvě. Tato stropní lampa je dodávána bez světelných zdrojů, proto si čtyři velké světelné zdroje E27 G95 (max. 60 W) objednejte sami. Světelné zdroje s povrchovou úpravou goldline poskytují příjemný efekt, i když lampa nesvítí. Stropní lampa má průměr 45 cm a výšku 13 cm. Série Facil je k dispozici v různých barvách a variacích. Zlevněný produkt Stropní lampa ve stylu art deco chrom 4-světlo – lze koupit taky tady u nás umístěný v kategorii stropni svitidla! Vyberte si ještě další zboží z naší sekce za super peníze!

Hodně prodávaný produkt Stropní lampa ve stylu art deco chrom 4-světlo - Facil od kvalitní společnosti QAZQA snadno získáte momentálně na našich stránkách za výborné peníze! Aktuálně za 1 395 Kč.