Stropní lampa Smart Art Deco zlatá vč. 6 WiFi G95 – Arc Basic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104712 Páni, co je to skvělá lampa Arc Basic. To okamžitě upoutá pozornost v místnosti. Stropní... více informací »
Stropní lampa Smart Art Deco zlatá vč. 6 WiFi G95 - Arc Basic
Značka: QAZQA
5 349 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104712 Páni, co je to skvělá lampa Arc Basic. To okamžitě upoutá pozornost v místnosti. Stropní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104712
Páni, co je to skvělá lampa Arc Basic. To okamžitě upoutá pozornost v místnosti. Stropní svítidlo je vyrobeno z oceli a dokončeno v mosazi. Má průměr 64,5 cm a výšku 20 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Arc Basic je dodáván včetně 6 světelných zdrojů WiFi G95. Ty lze snadno ovládat pomocí aplikace ve vašem smartphonu nebo domácím asistentovi. Pomocí toho můžete například zapínat a vypínat osvětlení, ale také jej ztlumovat. Každý ze světelných zdrojů má světelný výkon 806 lumenů a 1 800 – 3 000 Kelvinů. Ty vydrží v průměru 15 000 hodin hoření. Doplňte svůj interiér stropní lampou Art Deco Arc Basic.
Ve slevě produkt je k sehnání jednoduše tu na našem webu ve známé kategorii stropni svitidla. Nyní můžete získat zlevněné produkty z naší kategorie za nejnižší cenu. To ale není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Stropní lampa Smart Art Deco zlatá vč. 6 WiFi G95 - Arc Basic od odblíbeného výrobce QAZQA je dostupný tady teď právě za akční cenu! Nyní získáte od 5 349 Kč.