Stropní lampa s velurovým stínidlem okrová se zlatem 20 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98624 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým stínidlem okrová se zlatem 20 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98624 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98624
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný okrově žlutý velurový odstín, který lampě okamžitě dodává bohatý vzhled. Lampa je vysoká 23 cm a má průměr 20 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Jednoduchá, ale stylová lampa, která dotvoří váš interiér!

Zlevněný produkt Stropní lampa s velurovým stínidlem okrová se zlatem 20 cm - černá Combi od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA lze získat již dnes za výhodnou cenu. Pouze nyní za 829 Kč.