Stropní lampa s velurovým odstínem zelená se zlatem 20 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98627 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým odstínem zelená se zlatem 20 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98627 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98627
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný zelený velurový odstín, který lampě okamžitě dodává bohatý vzhled. Lampa je vysoká 23 cm a má průměr 20 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Jednoduchá, ale stylová lampa, která dotvoří váš interiér! Hodně povedený produkt Stropní lampa s velurovým odstínem zelená se zlatem 20 cm – černá Combi máte možnost najít snadno na našem webu zařazený v rubrice stropni svitidla! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel QAZQA představuje prvotřídní sortiment. za překvapivě výhodnou cenu! To však není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další produkty od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Stropní lampa s velurovým odstínem zelená se zlatem 20 cm - černá Combi od známého výrobce QAZQA jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách za super cenu. Nyní pořídíte jen za 829 Kč.