Stropní lampa s velurovým odstínem taupe se zlatem 25 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98635 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým odstínem taupe se zlatem 25 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98635 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98635
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný taupe sametový odstín, který lampě okamžitě dodává bohatý vzhled. Lampa je vysoká 28,5 cm a má průměr 25 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Jednoduchá, ale stylová lampa, která dotvoří váš interiér!Velmi žádaný výrobek Stropní lampa s velurovým odstínem taupe je k dispozici pohodlně u nás v sekci stropni svitidla. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této rubriky za parádní cenu! Oblíbený výrobce QAZQA svým zákazníkům nabízí špičkové produkty.! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Stropní lampa s velurovým odstínem taupe se zlatem 25 cm - černá Combi od výrobce se zárukou kvality QAZQA pořídíte tady a teď právě ve výprodejové akci. Zrovna nyní za cenu 929 Kč.