Stropní lampa s velurovým odstínem taupe se zlatem 20 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98625 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým odstínem taupe se zlatem 20 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
1 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98625 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98625
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný taupe sametový odstín, který lampě okamžitě dodává bohatý vzhled. Lampa je vysoká 23 cm a má průměr 20 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Jednoduchá, ale stylová lampa, která dotvoří váš interiér!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stropní lampa s velurovým odstínem taupe se zlatem 20 cm - černá Combi od skvělého výrobce QAZQA dostanete teď téměř zdarma. Nyní za 1 035 Kč.