Stropní lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 25 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98632 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 25 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
1 165 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98632 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98632
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný sametový odstín s pavími pery, které lampě okamžitě dodávají bohatý vzhled. Lampa je vysoká 28,5 cm a má průměr 25 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Jednoduchá, ale stylová lampa, která dotvoří váš interiér!
Levný produkt Stropní lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 25 cm – černá Combi lze zakoupit právě teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice stropni svitidla. Připravili jsme ostatní produkty z této známé kategorie za super ceny.

Tento oblíbený produkt Stropní lampa s velurovým odstínem páv se zlatem 25 cm - černá Combi od společnosti s výborným jménem QAZQA máte možnost sehnat ještě dnes extra výhodně. Zrovna nyní za cenu 1 165 Kč.