Stropní lampa s velurovým odstínem modrá se zlatem 25 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98633 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým odstínem modrá se zlatem 25 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
1 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98633 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98633
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný modrý sametový odstín, který lampě okamžitě dodává bohatý vzhled. Lampa je vysoká 28,5 cm a má průměr 25 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Jednoduchá, ale stylová lampa, která dotvoří váš interiér!
Výjimečný a žádaný produkt Stropní lampa s velurovým odstínem modrá se zlatem 25 lze zakoupit aktuálně tady na našich stránkách v rubrice stropni svitidla. Nyní získáte podobné kusy z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! V očích zákazníků populární výrobce QAZQA dlouhodobě poskytuje skvělé zboží.! Přesvědčte se sami. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Stropní lampa s velurovým odstínem modrá se zlatem 25 cm - černá Combi od dodavatele zboží QAZQA jde pořídit zrovna dnes za parádní cenu. Akční cena již od 1 059 Kč.