Stropní lampa s velurovým odstínem modrá se zlatem 20 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98623 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým odstínem modrá se zlatem 20 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98623 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98623
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný modrý sametový odstín, který lampě okamžitě dodává bohatý vzhled. Lampa je vysoká 23 cm a má průměr 20 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Jednoduchá, ale stylová lampa, která dotvoří váš interiér! Levný produkt Stropní lampa s velurovým máte možnost sehnat bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii stropni svitidla. Máme pro vás skvělé produkty z této známé kategorie za parádní cenu! U zákazníků oblíbená značka QAZQA pro své zákazníky prodává kvalitní zboží.. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Stropní lampa s velurovým odstínem modrá se zlatem 20 cm - černá Combi od značky QAZQA jednoduše můžete pořídit zde teď levně. Akční cena 929 Kč.