Stropní lampa s velurovým odstínem červená se zlatem 25 cm – černá Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98638 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru.... více informací »
Stropní lampa s velurovým odstínem červená se zlatem 25 cm - černá Combi
Značka: QAZQA
955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98638 Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98638
Kombinovaná černá je krásná stropní lampa, která přitahuje pozornost ve vašem interiéru. S touto stropní lampou okamžitě poskytnete svému interiéru náladovače. Zlatý interiér digestoře zajišťuje, že váš domov bude zahalen teplým světlem. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže můžete vytvořit ještě více atmosféry. Lampa má krásný červený velurový odstín, který lampě okamžitě dodává bohatý vzhled. Lampa je vysoká 28,5 cm a má průměr 25 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Pokud si zakoupíte tuto lampu, je důležité, abyste si sami zakoupili světelný zdroj E27 (max. 60 W), protože není součástí dodávky. Svěží a stylová lampa, která dotvoří váš interiér!

Tento velmi žádaný kus Stropní lampa s velurovým odstínem červená se zlatem 25 cm - černá Combi od kvalitního výrobce QAZQA naleznete tady nyní v bezva akci. Teď za akční cenu 955 Kč.