Stropní lampa ocelová 53 cm včetně LED a stmívatelného 3 světla – Amanda

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103751 Stropní svítidla řady Amanda se vyznačují elegantním designem, skutečnou designovou... více informací »
Stropní lampa ocelová 53 cm včetně LED a stmívatelného 3 světla - Amanda
Značka: Paul Neuhaus
4 095 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103751 Stropní svítidla řady Amanda se vyznačují elegantním designem, skutečnou designovou...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103751
Stropní svítidla řady Amanda se vyznačují elegantním designem, skutečnou designovou lampou! Amanda je vyrobena z hliníku a má ocelový vzhled. Má výšku 7,5 cm, délku 54 cm a šířku 33,5 cm. Amanda má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 1125 lumenů a 3000 Kelvinů, což z něj činí skutečnou sílu! Naštěstí je lampa také stmívatelná, takže si můžete sami určit intenzitu světla vlastním otočným spínačem na zdi. Amanda vydrží v průměru asi 25 000 hodin hoření. Amanda se perfektně hodí do pracovny, kanceláře nebo jídelny. Toto designové stropní svítidlo by ve vašem interiéru nemělo chybět!Hodně oblíbený produkt jde sehnat právě teď tady na našem webu zařazený v kategorii stropni svitidla. Najděte si vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce Paul Neuhaus pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další prověřené produkty značky Paul Neuhaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Stropní lampa ocelová 53 cm včetně LED a stmívatelného 3 světla - Amanda od společnosti s úžasnou pověstí Paul Neuhaus máte možnost získat právě teď v nabídce skutečně výhodně. Zrovna teď v akci za 4 095 Kč.