Stropní lampa modrá 40 cm vč. LED – Drum LED

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93879 Atraktivní interiér začíná osvětlením. Se stropní lampou Drum LED získáte stylový a... více informací »
Stropní lampa modrá 40 cm vč. LED - Drum LED
Značka: QAZQA
1 445 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93879 Atraktivní interiér začíná osvětlením. Se stropní lampou Drum LED získáte stylový a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93879
Atraktivní interiér začíná osvětlením. Se stropní lampou Drum LED získáte stylový a luxusní design do svého domova. Má výšku 12,5 cm a průměr 40 cm. Kulaté modré bavlněné stínidlo je ve spodní části zakončeno mixérem. Šíří tak teplé světlo, aniž byste viděli kování. Tato stropní lampa značky QAZQA je vybavena modulem LED s 2700 Kelviny, 1900 lumeny a 30 000 hodinami svícení. Když tento LED modul přestane fungovat, můžete jej vyměnit a rychle a snadno namontovat další LED modul. Tento LED modul je osazen magnetickou spojkou. Tato stropní bubnová LED dioda dodá vašemu interiéru skutečnou atmosféru. Váš obývací pokoj, ložnice nebo jídelna si zaslouží stropní lampu, jako je Drum LED, která okamžitě dodá vašemu interiéru více atmosféry.
Velmi prodávaný výrobek Stropní lampa modrá 40 cm vč. LED – Drum je dostupný pohodlně u nás v rubrice stropni svitidla. Získejte nové produkty z této populární kategorie za rozumné peníze. Tato značka QAZQA pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží. Podívejte se sami. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Stropní lampa modrá 40 cm vč. LED - Drum LED od skvělé značky QAZQA můžete získat tady a teď právě za příznivou cenu. Akční ceny již od 1 445 Kč.