Stropní lampa černá 65 cm vč. LED s dálkovým ovládáním – Bente

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103688 Dodat vašemu interiéru trochu jiskry není nikdy špatné! Stropní lampa Bente poskytuje příjemné... více informací »
Stropní lampa černá 65 cm vč. LED s dálkovým ovládáním - Bente
Značka: Trio Leuchten
4 889 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103688 Dodat vašemu interiéru trochu jiskry není nikdy špatné! Stropní lampa Bente poskytuje příjemné...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103688
Dodat vašemu interiéru trochu jiskry není nikdy špatné! Stropní lampa Bente poskytuje příjemné osvětlení místnosti. Je vyroben z plastu a je bílý s černými detaily. Světelná deska má efekt hvězdné oblohy. To není příliš nápadné, ale dělá tuto stropní lampu jedinečnou! Bente má průměr 65 cm a výšku 10 cm. Dodává se s nevyměnitelným LED osvětlením. To lze ovládat pomocí dodaného dálkového ovladače. Tímto způsobem můžete snadno nastavit teplotu barev 3 000–5 500 Kelvinů a intenzitu světla 5 000 lumenů podle svého vkusu a můžete vytvořit atmosféru v místnosti! Bente vydrží v průměru 30 000 hodin hoření. Díky tomu je energeticky úsporná lampa! Moderní stropní svítidlo do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Lze použít pro funkční a náladové osvětlení, co víc si přát ?!

Tento levný kus Stropní lampa černá 65 cm vč. LED s dálkovým ovládáním - Bente od známého výrobce Trio Leuchten můžete sehnat tady nyní napořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 4 889 Kč.