Stropní lampa černá 44,5 cm s kouřovým sklem 3-světlo – Vidro

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102485 Pojďme s naším Vidrem Art Deco. Lampa je vyrobena z oceli a povrchová úprava zlatem.... více informací »
Stropní lampa černá 44
Značka: QAZQA
1 195 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102485 Pojďme s naším Vidrem Art Deco. Lampa je vyrobena z oceli a povrchová úprava zlatem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102485
Pojďme s naším Vidrem Art Deco. Lampa je vyrobena z oceli a povrchová úprava zlatem. Skleněné odstíny jsou zakončeny kouřovým sklem, které vytváří v místnosti krásný světelný efekt! Stropní svítidlo má průměr 44,5 cm a výšku 19 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Lampa je dodávána bez světelných zdrojů. Nezapomeňte si objednat tři světelné zdroje pro připojení E14 (max. 25 W). Efekt kouřového skla vytváří hodně atmosféry, ale chcete vytvořit atmosféru navíc? Poté můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. Vidro se v každé místnosti cítí jako doma. Je také skutečným tvůrcem stylů v kanceláři!
Tento akční a ve slevě produkt Stropní lampa černá 44,5 cm s kouřovým sklem 3-světlo je k získání rovnou na našem webu v populární sekci bodova svetla. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka QAZQA má ve stále nabídkce skvělý sortiment.

Tento oblíbený kousek Stropní lampa černá 44,5 cm s kouřovým sklem 3-světlo - Vidro od značky se zárukou kvality QAZQA k dostání tady teď právě napořád výhodně! Cena od 1 195 Kč.