Stropní lampa černá 3-světla vč. Polozrcadla G95 – Sputnik

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103597 Sputnik je nadčasové moderní stropní svítidlo, které se perfektně hodí do kanceláře... více informací »
Stropní lampa černá 3-světla vč. Polozrcadla G95 - Sputnik
Značka: QAZQA
1 445 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103597 Sputnik je nadčasové moderní stropní svítidlo, které se perfektně hodí do kanceláře...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103597
Sputnik je nadčasové moderní stropní svítidlo, které se perfektně hodí do kanceláře nebo jídelny! Lampa má výšku 22 cm a průměr 30 cm. Je vyroben z oceli a má matnou černou barvu. Sputnik je dodáván včetně tří zdrojů světla G95 s polovičním zrcadlem. Super pěkné, takže světlo nikdy nesvítí přímo do očí! Světelný zdroj má světelný výkon 400 lumenů a 2700 Kelvinů, což poskytuje vynikající základní osvětlení teplým bílým světlem. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Hledáte moderní a nadčasové stropní svítidlo pro váš domov? Pak je Sputnik opravdu něco pro vás!

Často hledaný kousek Stropní lampa černá 3-světla vč. Polozrcadla G95 - Sputnik od známé kvalitní značky QAZQA jednoduše můžete sehnat u nás levně! Akční cena již od 1 445 Kč.