Stropní lampa bílá včetně LED a stmívatelného 2 světla – Julka

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103743 Stropní lampa Julka je krásný designový kousek do domácnosti! Díky dvojitým kruhům má Julka 2... více informací »
Stropní lampa bílá včetně LED a stmívatelného 2 světla - Julka
Značka: Paul Neuhaus
4 115 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103743 Stropní lampa Julka je krásný designový kousek do domácnosti! Díky dvojitým kruhům má Julka 2...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103743
Stropní lampa Julka je krásný designový kousek do domácnosti! Díky dvojitým kruhům má Julka 2 světelné body. Stropní svítidlo je vyrobeno z bílého hliníku. Má výšku 6,8 cm, délku 70 cm a šířku 44 cm. Julka má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 1440 lumenů a 3000 Kelvinů. To z něj dělá skutečnou sílu! Naštěstí je lampa také stmívatelná, takže můžete sami určit jas pomocí vlastního otočného přepínače na zdi. Ideální designová lampa pro kancelář, studovnu nebo jídelnu. Julka váš interiér úplně rozjasní!
Exkluzivní produkt je k dispozici právě nyní tu v oblíbené rubrice stropni svitidla! Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této známé rubriky za super ceny! To ovšem není vše, máme toho více! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Paul Neuhaus. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Stropní lampa bílá včetně LED a stmívatelného 2 světla - Julka od skvělého a známého výrobce Paul Neuhaus jde získat v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Ceny od 4 115 Kč.