Stropní lampa bílá – Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93321 Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA.... více informací »
Stropní lampa bílá - Combi
Značka: QAZQA
259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93321 Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93321
Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA. Tato lampa je vyrobena z matného bílého kovu, což jí dodává její moderní a elegantní povrch. Lze jej dokončit podle vlastního vkusu kombinací vaší oblíbené barvy stínu, protože stropní lampa je k tomu ideální! Jde pouze o namontování příslušné kapoty a utažení prstence. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Tato lampa má výšku 8,5 cm a průměr 10 cm. Proměňte svůj vlastní nápad v realitu s tímto Combi, super zábava! Tato krásná stropní lampa je skutečným přínosem pro každou místnost v domě! Nejprodávanější produkt je k dispozici bezstarostně tady na stránkách v populární rubrice stropni svitidla. Najděte si nové výrobky ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás najdete více kvalitních produktů od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží.

Tento akční kousek Stropní lampa bílá - Combi od našeho známého výrobce QAZQA jednoduše naleznete právě za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 259 Kč.