Stropní lampa bílá 45 cm vč. LED s dálkovým ovládáním – Orch

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98142 S touto stropní lampou Orch je zajištěna jednoduchost. Díky svému jednoduchému... více informací »
Stropní lampa bílá 45 cm vč. LED s dálkovým ovládáním - Orch
2 668 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98142 S touto stropní lampou Orch je zajištěna jednoduchost. Díky svému jednoduchému...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98142
S touto stropní lampou Orch je zajištěna jednoduchost. Díky svému jednoduchému designu se Orch hodí do každé místnosti vašeho domu: krásně v hale, v kuchyni nebo ve vaší kanceláři! S délkou a šířkou 45 cm je ve vaší domácnosti poutačem. Montážní deska má délku a šířku 20 cm. LED osvětlení je integrováno ve vaší lampě (tak nevyměnitelné!). Tato LED je stmívatelná v Kelvinech pomocí přiloženého dálkového ovladače. Jde od 2700 Kelvinů do 5000 Kelvinů. S 2800 lumeny má vysokou svítivost a je ideální pro funkční základní osvětlení. Protože jej můžete ztlumit v Kelvinech, může také zajistit večerní náladové osvětlení. S 20 000 hodinami hoření si můžete užívat osvětlení dlouho. Dodejte svému domovu moderní nádech se stropní lampou Orch.
Zajímavý produkt dostanete pohodlně tu na našem webu ve známé sekci stropni svitidla. Vyberte si akční zboží z naší rubriky za super ceny! To není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Leuchten Direct. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Stropní lampa bílá 45 cm vč. LED s dálkovým ovládáním - Orch od kvalitní společnosti Leuchten Direct jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď za akční cenu! Ceny od 2 668 Kč.