Stropní lampa Art Deco černá s kouřovým sklem – Busa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103527 Páni, to je krásná stropní lampa Busa. Jeho organický tvar zajišťuje, že okamžitě... více informací »
Stropní lampa Art Deco černá s kouřovým sklem - Busa
Značka: QAZQA
1 319 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103527 Páni, to je krásná stropní lampa Busa. Jeho organický tvar zajišťuje, že okamžitě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103527
Páni, to je krásná stropní lampa Busa. Jeho organický tvar zajišťuje, že okamžitě upoutá pozornost v místnosti. Busa poskytuje atmosférické osvětlení v místnosti kouřovým sklem. Stropní svítidlo má průměr 28 cm a výšku 19 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Busa zakončíte světelným zdrojem s tvarovkou E27 (max. 40 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Busa se cítí jako doma ve stylu Art Deco nebo designovém interiéru. Krásný do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. Busa by neměla chybět u vás doma!

Ve slevě výrobek Stropní lampa Art Deco černá s kouřovým sklem - Busa od oblíbené značky QAZQA snadno pořídíte právě nyní výhodně! Momentálně v akci za 1 319 Kč.